skyfall
Ronin-S Essentials Kit

Ronin-S Essentials Kit

Dostupnosť: prosím kontaktujte predajcu

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 13,41 €
499,00 €

Ronin-S Essentials Kit

Vynikajúca 3-osová stabilizácia
až do 3,6 kg úžitkovej kapacity
Možnosť ovládania kamery
Kompatibilita s príslušenstvom
Jemné zaostrenie
Automatizované inteligentné funkcie
Motor s uhlovým rolovaním

ODVÁŽ SA POHNÚŤ

Max. operačná rýchlosť 

75km/h

Nosnosť 

3.6kg

Max. výdrž batérie

12h

 

Model Ronin-S je navrhnutý pre používanie s DSLR a bezzrkadlovými kamerami za použitia jednej ruky a umožňuje filmárom slobodu stabilného záberu v pohybe

 

PREDSTAV. NATOČ. VYTVÁRAJ.

 

Ronin-S dáva nezávislým filmárom silu spontánne zachytiť chvíle s jasnosťou, hladkosťou a osviežujúcou perspektívou. SmoothTrack sa vzťahuje na všetky tri osi. Podržte prednú spúšť pre prechod zo vzpriamenej polohy do polohy podsadenia v jednom bezproblémovom pohybe bez toho aby vám zavadzal rám stabilizátora. Nový športový režim vám umožní zachytiť rýchlo sa pohybujúce objekty okamžite.

 

PROFESIONÁLNA STABILITA PRE KAŽDÝ CIEĽ

Odnímateľný, modulárny dizajn Ronin-S umožňuje ľahké zapadnutie do batohu na cestách. Vďaka štandardnej rýchlo upínacej doštičke, môžete jednoducho pripevniť kameru na gimbal pre sledovacie zábery alebo na statív pre statické zábery.

 

HLADKÉ ZÁBERY BEZ NÁMAHY

Ovládanie Roninu-S je jednoduché a intuitívne na nastavenie pomocou automatického ladenia priamo na gimbal pre dosiahnutie optimálneho krútiaceho momentu. Výkonné motory s vysokým krútiacim momentom aktívne stabilizujú váš záber aj keď sú namontované na pohyblivých platformách do rýchlosti 75km/h.

 

KOMPATIBILITA S KAMERAMI

Ronin-S podporuje takmer akúkoľvek DSLR a bezzrkadlovú kameru na trhu, a ponúka priamu kontrolu kamery.

 

STÁLE OSTRÝ

Zaostrite váš objekt lepšie pomocou ľahko ovládateľného zaostrovacieho kolieska. Keď je pripojená kompatibilná kamera, môžete ostriť kolieskom po prepojení priloženého kábla. Taktiež môže byť pridaný externý motor pre širšiu kompatibilitu so všetkými typmi objektívov a vyššiu presnosť ovládania.

 

INOVATÍVNY DIZAJN

Inovatívna konštrukcia Roninu-S zvyšuje užitočnú zátaž kamery nad osou roll, čim zabraňuje zablokovaniu displeja vášmu zornému poľu. Okrem toho ponúka väčší priestor na vyváženie objemnejšich kombinácií kamier.

 

OVLÁDANIE - VŠETKO V JEDNOM

Technológia SmoothTrack umožňuje prechod z pohybu na uhol kamery jednou rukou. Prepínanie medzi troma používateľskými profilmi sa realizuje jednoduchým kliknutím na tlačidlo M a prepnutie do režimu Šport podržaním tohto tlačidla.

PRENOSNÝ. VŠESTRANNÝ. ERGONOMICKÝ

Ergonomický dizajn Roninu-S odstraňuje nechcené otrasy pri presúvaní z podsadenej do vzriamenej polohy v jednom plynulom zábere. Odnímateľný dizajn ponúka množstvo scenárov použitia. Pripevnite ho k RC autíčku pre zábery zo zeme alebo ho použite ako stabilizovaná vzdialená hlava, keď je pripevnený k žeriavu. Táto odnímateľná vlastnosť ho taktiež robí viac spôsobilý na skladovanie a prenos.

AUTOMATICKÉ KREATÍVNE FUNKCIE

 

Najdramatickejšie scény sa odhaľujú s nápaditými, starostlivo naplánovanými zábermi. Ronin-S obsahuje sadu automatických funkcií v aplikácii DJI Ronin, ktorá vám umožní vytvoriť ešte kreatívnejšie a profesionálnejšie zábery a tak môžete odomknúť skutočný filmový potenciál.

PANORAMA

MOTIONLAPSE

TIMELAPSE

Súvisiace produkty

RONIN - S
749,00 €
Ronin-S Focus Motor
169,00 €
Ronin-S Focus Gear Strip
20,00 €
Ronin-S External GPS Module
69,00 €
Ronin-S Essentials Kit
499,00 €

Podobné produkty

Ronin-S kolečko na zaostrovanie
59,00 €
Do 14 dní
Ronin-S podpora pre objektívy
20,00 €
Do 14 dní
Ronin-S statív
39,00 €
Do 14 dní
Ronin-S Top Hotshoe Bracket
49,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.