skyfall
CrystalSky - LCD monitor

CrystalSky - LCD monitor

7.85”high brightness
Dostupnosť: prosím kontaktujte predajcu

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 21,47 €
799,00 €

 

Vytvorené na náhľad pri lietaní v exteriéri. CrystalSky je vybavený ultra-jasnou obrazovkou, ktorá je jasne viditeľná pri slnečnom svetle. Monitor je od základov navrhnutý pre bezproblémovú prácu s aplikáciou DJI GO / DJI GO 4, ktorá dáva operátorom kamery plnú kontrolu.

 

 

ULTRA-JASNÝ

 Maximálny jas 2000 cd/m² znamená, že monitor CrystalSky je viac ako štvornásobne jasnejší ako bežné mobilné zariadenia. Podrobnosti na obrazovke sú jasné a ostré, farby sú živé a poskytujú kvalitu potrebnú na jemné ladenie kompozície obrazu.  Špeciálny režim zdokonalenia čitateľnosti slnečného žiarenia je navrhnutý na spracovanie obrazu v reálnom čase, pre zabezpečenie pohodlného náhľadu pri jasnejšom svetle. 

* 5.5”/7.85” 1000 cd/m²; 7.85” Ultra Jasný 2000 cd/m²

Rozlíšenie: 2048x1536 (7.85”) / 1920x1080 (5.5”)

 

HLADŠIE ZOBRAZENIE VIDEA

CrystalSky monitor využíva optimalizované dekódovanie videa pre dekódovanie videa v reálnom čase. Z dôvodu obmedzení prístupu k softvéru na smarfónoch a tabletoch, je dekódovanie videa v iných inteligentných zariadeniach menej ako ideálne. Pri používaní na prezeranie fotografií alebo videa prenášaných kamerou, môžu sa vyskytnúť problémy vrátane sekania videa, dlhého oneskorenia obrazu a ďalších. Optimalizovaný dekóder monitora CrystaSky poskytuje plynulé video v reálnom čase s minimálnym oneskorením obrazu.

PRISPÔSOBENÝ SYSTÉM A DJI GO/DJI GO 4

Novo navrhnutý systém odstraňuje nepotrebné aplikácie a služby pre android a je odolný voči vírusom a nevyžiadanému softvéru. To zaručuje, že monitor CryslalSky dokáže vždy poskytovať optimálny výkon. Jeho vstavaná aplikácia DJI GO / DJI GO 4 poskytuje plný prístup ku všetkým funkciám DJI GO / DJI GO 4 vrátane funkcie nastavení parametrov lietadla, ovládania kamery, správy  a prehrávania záberov. Použitím offline máp môžu byť mapy k dispozícii aj vtedy, keď sa dostanete mimo dosah Wi-Fi.

 

 

ZDROJ ENERGIE

Dve 4920 mAh externé batérie dodávajú monitoru CrystalSky dlhšiu prevádzkovú dobu ako porovnateľné mobilné zariadenia. Podporuje rýchle nabíjanie a kontroluje rýchlosť vybíjania aj pri nízkych teplotách. Používa sa s obrazovkami 7,85" a 5,5" a môže dosiahnuť maximálnu prevádzkovú dobu 4-5 a 5-6 hodín.

 

 

DUÁLNE SD CARD SLOTY

Vybavený dvojitými slotmi pre Micro SD karty, pamät CrystalSky monitora môže byť rozšírená, alebo zábery nahrané na Micro SD kartu môžu byť prehrávané priamo na monitore. Taktiež sa môže použiť na zálohovanie záberov. Pomocou editorov postavených v DJI GO / DJI GO 4 môžete rýchlo a okamžite zdieľať  kvalitné editácie na sociálnych sieťach.

CrystalSky monitor podporuje dekódovanie videa H.264 a H.265 a umožnuje prehrávanie týchto súborov pri rýchlosti 30 a 60 fps. Tieto videá môžu byť tiež vyvedené cez HDMI port.

 

 

PORTY A SIEŤ

HDMI port monitoru CrystalSky umožnuje vyviesť do FPV Goggles okuliarov a iných zobrazovacích zariadení video až do veľkosti 4K. Vstavané dvojpásmové Wi-Fi dovoľuje pripojiť sa k Wi-Fi sieti a Wi-Fi Hotspotom z mobilných zariadení  a taktiež je kompatibilný so 4G klúčmi a USB kľúčmi prostredníctvom portu USB-A. 

Po pripojení k internetu má monitor CrystalSky ľahký prístup k systémovým upgreadom, živému vysielaniu, zdielaniu fotografií / videí, synchronizácií  dát a ďalším. Veľkosti súborov sú optimalizované čo najviac, aby sa minimalizovali požiadavky na mobilné dáta.

Onboard Micro USB a USB-C porty umožnujú pohodlné pripojenie ovládača či iných zariadení k monitoru.

 

 

OPTIMALIZOVANÉ EXTRÉMNE TEPLOTY

Väčšina inteligentných zariadení je navrhnutá tak, aby fungovala v bežných teplotných rozsahoch. Externá batéria CrystalSky monitora bola navrhnutá pre extrémnejšie teploty. Je schopná pracovať až pri -20°C a so svojim vnútorným chladiacim systémom funguje normálne aj pri teplotách do 40°C.

 

KOMPATIBILITA S DJI AERIAL SYSTÉMOM

Monitor CrystalSky sa dokáže rýchlo propojiť k dronom zo série Inspire, Phantom 4, Phantom 3 (Phantom 3 Professional, Phantom 3 Advanced), Matrice a Osmo (okrem Osmo Mobile) cez Wi-Fi alebo cez USB port ovládača v závislosti od konkrétneho produktu. Taktiež sa CrystalSky ľahko pripojí k ovládaču Cendence bez dodatočnej montážnej konzoly.

 

BALENIE OBSAHUJE

5.5" High Brightness:
CrystalSky Monitor ×1
Inteligentná batéria ×1
Inteligentný nabíjací hub ×1

7.85" High Brightness:
CrystalSky Monitor ×1

Inteligentná batéria ×2
Inteligentný nabíjací hub ×1

7.85" Ultra Brightness:
CrystalSky Monitor ×1

Inteligentná batéria ×2
Inteligentný nabíjací hub ×1

KOMPATIBILNÝ SO ZARIADENIAMI

Súvisiace produkty

DJI Osmo+
Ušetrite 80 €
DJI Osmo+
649,00 €569,00 €
DJI - Slnečná Clona na Smartfón
13,00 €
Mavic - Clona na monitor
22,00 €

Podobné produkty

CrystalSky - LCD monitor
5.5”high brightness
CrystalSky - LCD monitor
549,00 €
prosím kontaktujte predajcu
CrystalSky - LCD monitor
7.85” Ultra brightness
CrystalSky - LCD monitor
1 149,00 €
prosím kontaktujte predajcu
CrystalSky - Držiak na ovládač
Inspire Séria & Phantom 4 Séria
CrystalSky - Držiak na ovládač
89,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Cendence - ovládač
pre Inspire 2 & Matrice 200
Cendence - ovládač
1 149,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.