skyfall
DJI Mavic Air Arctic White + DJI Goggles

DJI Mavic Air Arctic White + DJI Goggles

Dostupnosť: prosím kontaktujte predajcu

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 33,53 €
1 248,00 €

 

Odhaľte Dobrodružstvo

 Air zdokonaľuje všetko zo série Mavic, tento superprenosný a skladací dron ponúka špičkové letové funkcie a výkon pre neobmedzené objavovanie. 

 

                                                                                                                                    

3-osý kamerový gimbal

Mavic Air je najprenosnejší dron so zabudovaným 3-osým gimbalom, ktorý redukuje rozsah uhlovej vibrácie na 0.005°. Gimbalové tlmiče pomáhajú vytvoriť dokonca ešte stabilnejšie zábery. 

 

32 MP Sférická Panoráma

Okrem horizontálnej, vertikálnej a 180° panorámy, Mavic Air spája dokopy 25 fotografií a to len za 8 sekúnd, čím vytvára krištáľovo čistú 32 MP sférickú panorámu. Pozerajte sa na ne z perspektívneho pohľadu s DJI Goggles. 

 

HDR Fotografie

Nový algorytmus HDR vám pomôže inteligentne dosiahnuť správne nastavenie expozície podľa svetelných podmienok. 

Preexponované alebo tmavé miesta sú spracované pre prirodzenejšie prechody medzi svetelne zvýraznenými a zatienenými miestami, zatiaľ čo DSP zrýchlenie umožnuje efektívnejšie snímanie.

 

ActiveTrack

 

Funkcia Aktívneho Sledovanie dokáže súčasne rozpoznať až 16 volitelných objektov, pričom vám umožní zvoliť si ktorý znich má sledovať. S vyššou presnosťou sledovania a širším využitím aplikácie, Mavic Air sleduje ciele aj vtedy keď bežia, skáču, čí bicyklujú.  

 

 

QuickShots
Zvoľte si zo šiestich rôznych módov QuickShots — Rocket, Dronie, Circle, Helix, Asteroid a Boomerang. Všetky sú len na kliknutie vzdialené a dodajú vám epické selfie videá bez rozmýšlania ako nakomponovať váš záber. Zdielajte vaše nové výtvory okamžite na sociálnych sieťach cez aplikáciu DJI GO 4. 

 

SmartCapture

Zábavná, jednoduchá a intuitívna. Funkcia SmartCapture ponúka nový a interaktívny spôsob ovládania vášho Mavic Air pomocou rúk. Spustite a ovládajte váš dron gestami a zhotovte fotografie alebo viedá akokoľvek chcete.  

 

TapFly

Ak sa chcete plne sústrediť len na váš záber, zvolte funkciu TapFly v aplikácii DJI GO 4, ktorá vám umožní aby dron letel presne tam, kam kliknete na vašom mobilnom zariadení a vy môžete upravavovať rýchlosť letu tak aby to vyhovovalo vašim leteckým potrebám.

 TapFly funguje v režimoch Forward, Backward, Free, a Coordinate.

 

FlightAutonomy 2.0

Vďaka využitiu pokročilých technológií VIO, výkonný senzorový systém vo FlightAutonomy 2.0 pozostáva primárne z gimbal kamery, predného, zadného a spodného dual-vision senzoru, infračerveného spodného senzorového systému, IMU snímačov a skupinou výpočtových jadier. 

Spolu zhromaždujú a prenášajú informácie z okolitého prostredia do vysoko výkonného procesora pre presnejšie vznášanie dronu a lepší výkon letu. 

Pokročilé systémy pilotnej asistencie (APAS) umožnujú dronu aktívne obchádzať prekážky pred a za ním. Vaše veľké dobrodružstvá z objavovania neboli nikdy také bezpečné a ľahké.

 

 

Spoľahlivejšie Return to Home (RTH) - Návrat Domov

Vďaka rozšíreniu existujúcich systémov RTH zabezpečí Mavic Air počas RTH najbezpečnejšiu cestu letu. A to tak, že zaznamenáva svoju dráhu letu v reálnom čase, a keď dôjde k strate riadiaceho signálu dron bude pokračovať v lete k svojmu domovskému bodu, obíde akúkoľvek prekážku signálu a znova sa pripojí k ovládaču. Keď Mavic Air detekuje prekážku, zvolí si správnu cestu na jej obchádzanie podľa nadmorskej výšky. Dron bude porovnávať  obrázky zeme s tými ktoré boli vytvorené pri vzlete, kôli zvýšeniu presnosti pristátia. Pri automatickom pristávaní bude Mavic Air skenovať v reálnom čase terén pristávacej plochy, varovať užívateľa a bezpečne sa vznášať, ak zistí prekážku alebo vodu v pristávacej oblasti.  

 

 

 

Súvisiace produkty

MAVIC AIR  - ČERVENÝ
849,00 €
MAVIC AIR  - Black
849,00 €
MAVIC AIR - VRTULE
9,00 €
DJI Mavic Air Červený + DJI Goggles
1 248,00 €
DJI Mavic 2 Pro
1 499,00 €

Podobné produkty

PolarPro - DJI Mavic Air - Sada filtrov -  6-Pack -  Standard Series
99,00 €
prosím kontaktujte predajcu
CrystalSky - Držiak na ovládač
Inspire Séria & Phantom 4 Séria
CrystalSky - Držiak na ovládač
89,00 €
prosím kontaktujte predajcu
DJI - Univerzálny Popruh na Ovladač
19,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.