skyfall

O nás

Naša spoločnosť SkyFall.sk je oficiálny distribútor a zástupca firmy DJI pre Slovenskú republiku. DJI ako najväčší výrobca dronov na svete a taktiež líder v oblasti drono technlológií prináša na Slovensko Hi-Tech letecké vybavenie pre hobby a profesionálne využitie.

Sme nadšenci inovatívnych technológií a svoju vášeň pre drony si nenechávame len pre seba. Venujeme sa tomu, aby letecké fotografovanie a kamerovanie bolo ľahko dosiahnuteľné pre profesionálnych fotografov, filmárov a hobby nadšencov kedykoľvek a kdekoľvek. Ponúkame  praktické využitie profesionálnych dronov vo filme, reklame, bezpečnostných zložkách, vo farmárskom odvetví, inšpekcií budov a konštrukcií.

Radi spolupracujeme so zaujímavými ľudmi a špičkovými odborníkmi. Každý jeden predaný dron je pre nás výnimočný a máme pre neho špeciálny prístup. Predaním drona naša práca nekončí, ale naopak začína. Podporujeme našich klientov vo svojich začiatkoch, aby sa im podarilo nájsť svoj spôsob na využívanie tejto technológie. Sme veľmi radi, že z našich klientov sa často stávajú naši priatelia.

Vitajte na našej stránke a pridajte sa k nám!

 

Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.