skyfall
Matrice 210

Matrice 210

Dostupnosť: prosím kontaktujte predajcu

Nákup na splátky - Kalkulačka
6 800,00 €

MATRICE 210 

POSTAVENÝ TAK ABY VYDRŽAL. NAVRHNUTÝ ABY SA PRISPÔSOBIL.

FPV Kamera

Duálny systém Batérie

Flight Autonomy

Viacero konfigurácií Zataženia

Univerzálne porty

NAVRHNUTÝ PRE EXTRÉMNE PODMIENKY

Vysoko výkonné motory spolu so 17 palcovými vrtuľami zabezpečujú stabilný let v silnom vetre. Nový systém duálnej batérie automaticky ohrieva batérie pri lietaní v teplotách pod nulou, zatiaľ čo uzatvorený dizajn zaistuje odolnosť voči vode, takže môže lietať v širokej škále prostredí.

INTELIGENTNÉ MÓDY


ACTIVETRACK

Udržte pohybujúce sa zábery v obraze zatiaľ čo vy budete s ľahkosťou lietať aby ste zachytili podrobné údaje. Ideálny pre sledovanie nezvestných osôb, zatiaľ čo ich pozíciu odovzdávate záchrannému tímu.


POINT OF INTEREST

Jednoducho obkrúžite objekt vášho záujmu zatiaľ čo vy sa môžete sústrediť na zachytenie údajov potrebných na podrobnú kontrolu, kompatibilnú s kamerami X4S a X5S.

OBSTACLE AVOIDANCE

Robustný systém Flight Autonomy s prednými, spodnými a hornými snímačmi detekuje a vyhýba sa prekážkam, pričom umožňuje presné vznášanie aby ste mohli lietať s istotou.

PRECÍZNE OVLÁDANIE


KOMPATIBILITA S APLIKÁCIOU

Pohodlne ovládajte a prispôsobte svoj dron M200 s DJI GO 4 alebo DJI Pilot - Android aplikáciu určenú pre podnikových užívateľov. Plánovanie letu je možné vykonať pomocou DJI GS Pro.

PRENOS

Séria M200 využíva špičkový prenosový systém Lightbridge od spoločnosti DJI, ktorý umožňuje ovládanie s nízkym oneskorením a s live prenosmi

DJI AIRSENSE

With a built-in ADS-B receiver, the M200 Series enhances airspace safety by automatically providing the operator with real-time information about nearby manned aircraft.

SPOĽAHLIVÝ VÝKON

Piloti môžu lietať s tenkými batériami TB50 pre lepšiu prenosnosť alebo s väčšími TB55 batériami pre podporu dvojitej konfigurácie gimbalu a zvýšenie času letu.

ALWAYS READY

Drony série M200 sa sklopia a rozvinú veľmi rýchlo. Gimbal a ramená ostávajú počas prepravy pripevnené k dronu tak, aby ste boli propravený lietať počas niekoľkých minút.

Aircraft size and weight716mm 220mm 236mm

3.80kg

 

POUŽITIE

TRI SPÔSOBY UMIESTNENIA GIMBALU

Jeden Gimbal zdola

Jeden Gimbal zhora

Dvojitý Gimbal zdola

Kompatibilné kamery

Súvisiace produkty

Podobné produkty

INSPIRE 2 PREMIUM COMBO
7 098,00 €
Do 14 dní
1360S KARBON RÝCHLOUVOĽŇOVACIE VRTULE PRE VEĽKÉ NADMORSKÉ VÝŠKY
15,00 €
skladom
DJI Goggles - HDMI adaptér
5,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.