skyfall
POLARPRO FILTRE - DJI MAVIC 2 PRO / CINEMA SERIES (6KS)

POLARPRO FILTRE - DJI MAVIC 2 PRO / CINEMA SERIES (6KS)

ND4/PL, ND8/PL, ND16/PL, ND4, ND8, ND16
Dostupnosť: Medzi 1 - 10 ks

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 4,53 €
169,00 €

Filtre série PolarPro DJI Mavic 2 Cinema sú navrhnuté tak, aby znížili rýchlosť uzávierky a mohli vytvoriť plynulé video. 
Zahrnuté filtre sú filtre s neutrálnou hustotou ND4, ND8 a ND16, ktoré znižujú rýchlosť uzávierky a filtre ND4 / PL, ND8 / PL a ND16 / PL s neutrálnou hustotou / polarizáciou na reguláciu rýchlosti uzávierky a zníženie oslnenia.
Každý filter je vybavený mnohovrstvovým sklom série Cinema Series, aby získal najdynamickejší detail z kamery Hasselblad spoločnosti Mavic 2 Pro a vytvoril profesionálny filmový vzhľad. 

 

Cinema Series™ Glass: Filtre spoločnosti PolarPro využívajú najkvalitnejšie sklo a nátery pre pilotov ktorý požadujú to najlepšie. Set Cinema Series má vysokú priepustnosť svetla a nízky index odrážania svetla.

 

Airframe™ Konštrukcia: Filtre PolarPro sú navrhnuté špeciálne pre letecké natáčanie. Superľahká konštrukcia z hliníka umožňuje plynulé operácie s gimbalom.


Balenie obsahuje

ND4/PL Filter : Tento filter znižuje rýchlosť uzávierky o 2 f-stops a polarizuje svetlo. Tento filter používame pri natáčaní za súmraku / úsvitu alebo počas oblačných dní.

ND8/PL Filter : Znižuje rýchlosť uzávierky fotoaparátu o 3 f-stops a je perfektný pre čiastočne zamračené dni. Polarizačný aspekt filtra znižuje oslnenie objektívu a zvyšuje sýtosť farieb.

ND16/PL Filter : Znižuje rýchlosť uzávierky o 4 f-stops a polarizuje scénu pre zachytenie živých farieb v jasných slnečných dňoch

2-Stop Neutral Density Filter (ND4)  : Tento filter používame pri natáčaní za súmraku / úsvitu alebo počas oblačných dní.

3-Stop Neutral Density Filter (ND8) : ND8 filter je perfektný pre čiastočne zamračené dni.

4-Stop Neutral Density Filter (ND16) : Používame v jasných dňoch kedy ND16 filter znižuje rýchlosť uzávierky o 4 f-stops. 

Kompatibilita: DJI MAVIC 2 PRO

 

Súvisiace produkty

POLARPRO - DJI MAVIC 2 PRO / Limitovaná edícia
109,00 €
POLARPRO - DJI MAVIC 2 PRO / Vivid Collection
89,00 €
POLARPRO - DJI MAVIC 2 PRO / GRADIENT 3-PACK
109,00 €

Podobné produkty

PGYTECH NÁLEPKA NA DJI MAVIC (W3)
16,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Phantom 4 - Obal na Kufor (Strieborný)
27,00 €
prosím kontaktujte predajcu
POLARPRO - DJI MAVIC 2 PRO / Vivid Collection
89,00 €
Na sklade
adaptér na vrtule DJI Snail
6,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.