skyfall
RONIN - S

RONIN - S

Dostupnosť: prosím kontaktujte predajcu

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 20,12 €
749,00 €

 

RONIN-S

ODVÁŽ SA POHNÚŤ

Max. operačná rýchlosť 

75km/h

Nosnosť 

3.6kg

Max. výdrž batérie

12h

 

Model Ronin-S je navrhnutý pre používanie s DSLR a bezzrkadlovými kamerami za použitia jednej ruky a umožňuje filmárom slobodu stabilného záberu v pohybe

 

PREDSTAV. NATOČ. VYTVÁRAJ.

 

Ronin-S dáva nezávislým filmárom silu spontánne zachytiť chvíle s jasnosťou, hladkosťou a osviežujúcou perspektívou. SmoothTrack sa vzťahuje na všetky tri osi. Podržte prednú spúšť pre prechod zo vzpriamenej polohy do polohy podsadenia v jednom bezproblémovom pohybe bez toho aby vám zavadzal rám stabilizátora. Nový športový režim vám umožní zachytiť rýchlo sa pohybujúce objekty okamžite.

 

PROFESIONÁLNA STABILITA PRE KAŽDÝ CIEĽ

Odnímateľný, modulárny dizajn Ronin-S umožňuje ľahké zapadnutie do batohu na cestách. Vďaka štandardnej rýchlo upínacej doštičke, môžete jednoducho pripevniť kameru na gimbal pre sledovacie zábery alebo na statív pre statické zábery.

 

HLADKÉ ZÁBERY BEZ NÁMAHY

Ovládanie Roninu-S je jednoduché a intuitívne na nastavenie pomocou automatického ladenia priamo na gimbal pre dosiahnutie optimálneho krútiaceho momentu. Výkonné motory s vysokým krútiacim momentom aktívne stabilizujú váš záber aj keď sú namontované na pohyblivých platformách do rýchlosti 75km/h.

 

KOMPATIBILITA S KAMERAMI

Ronin-S podporuje takmer akúkoľvek DSLR a bezzrkadlovú kameru na trhu, a ponúka priamu kontrolu kamery.

 

STÁLE OSTRÝ

Zaostrite váš objekt lepšie pomocou ľahko ovládateľného zaostrovacieho kolieska. Keď je pripojená kompatibilná kamera, môžete ostriť kolieskom po prepojení priloženého kábla. Taktiež môže byť pridaný externý motor pre širšiu kompatibilitu so všetkými typmi objektívov a vyššiu presnosť ovládania.

 

INOVATÍVNY DIZAJN

Inovatívna konštrukcia Roninu-S zvyšuje užitočnú zátaž kamery nad osou roll, čim zabraňuje zablokovaniu displeja vášmu zornému poľu. Okrem toho ponúka väčší priestor na vyváženie objemnejšich kombinácií kamier.

 

OVLÁDANIE - VŠETKO V JEDNOM

Technológia SmoothTrack umožňuje prechod z pohybu na uhol kamery jednou rukou. Prepínanie medzi troma používateľskými profilmi sa realizuje jednoduchým kliknutím na tlačidlo M a prepnutie do režimu Šport podržaním tohto tlačidla.

PRENOSNÝ. VŠESTRANNÝ. ERGONOMICKÝ

Ergonomický dizajn Roninu-S odstraňuje nechcené otrasy pri presúvaní z podsadenej do vzriamenej polohy v jednom plynulom zábere. Odnímateľný dizajn ponúka množstvo scenárov použitia. Pripevnite ho k RC autíčku pre zábery zo zeme alebo ho použite ako stabilizovaná vzdialená hlava, keď je pripevnený k žeriavu. Táto odnímateľná vlastnosť ho taktiež robí viac spôsobilý na skladovanie a prenos.

AUTOMATICKÉ KREATÍVNE FUNKCIE

 

Najdramatickejšie scény sa odhaľujú s nápaditými, starostlivo naplánovanými zábermi. Ronin-S obsahuje sadu automatických funkcií v aplikácii DJI Ronin, ktorá vám umožní vytvoriť ešte kreatívnejšie a profesionálnejšie zábery a tak môžete odomknúť skutočný filmový potenciál.

PANORAMA

MOTIONLAPSE

TIMELAPSE

Ecosystem

Chápeme, že niekedy potrebujete viac než len stabilizátor pre váš projekt. Ronin-S ponúka viacero miest na umiestnenie príslušenstva ako mikrofón, LED svetlo alebo externý monitor. Kompatibilita s ovládacími prvkami ponúka širokú škálu ovládania ako je Force Pro pre intuitívne ovládanie a Master Wheels pre precízne pohyby gimbalu. Ronin-S má tiež port S-Bus pre kompatibilitu s ovládačmi tretích strán.

 

Súvisiace produkty

Podobné produkty

Ronin-M
1 059,00 €
prosím kontaktujte predajcu
DJI SRW-60G
289,00 €28,90 €
prosím kontaktujte predajcu
Ronin-S Camera Riser
19,00 €
Do 14 dní
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.