skyfall
Zhiyun Smooth 3

Zhiyun Smooth 3

Pre smart telefóny
Dostupnosť: prosím kontaktujte predajcu

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 8,29 €
309,00 €

Zhiyun Smooth 3

 
Premeň svoj smartfón na profesionálnu kameru

Nastavuj kameru novým zabudovaným ovládačom

Smooth 3 má vo svojom ovládacom paneli aj jedinečné zabudované koliesko, ktorým je možné realizovať rôzne nastavenia, ktoré zahŕňajú korekciu expozície, citlivosť ISO, vyváženie bielej, rýchlosť uzávierky a zaostrovanie. Všetko máš v dosahu palca a vďaka tomu vieš súčasne ovládať ako kameru, tak aj stabilizátor.

Nevídané možné zaťaženie až 260g

Vďaka 5. generácii systému algoritmov Instune je krútiaci moment motorčekov vylepšený v porovnaní s predošlou generáciou o 40% a o 35% je zrýchlená odozva. Smooth 3 zvyšuje úroveň štandardov vo výrobe tým, že jeho maximálne zaťaženie dosahuje až 260g. Preto je lepšená nielen samotná stabilita, ale je aj viac možností pre kompatibilitu s rozmernejšími smartfónami a ďalším príslušenstvom ako napr. externý objektív, svetlo, mikrofón atď.

Krútiaci moment motorčekov zvýšený o 40%

Odozva rýchlejšia o 35%

Max. zaťaženie 260g  

Súčasné nabíjanie cez gimbal

5V/1000mA vstup na gimbale umožňuje pohodlne dobíjať smartfón v tom istom čase ako sníma. Táto funkcia je pre používateľa nielen praktická, ale sa tým takisto výrazne predĺži čas nahrávania.

Rekordná 14 hodinová prevádzka

Smooth 3 prichádza s jednou nabíjateľnou batériou 26650, vďaka ktorej vydrží zariadenie v prevádzke doposiaľ nevídaných 14 hodín. Micro USB vstup na boku rukoväte umožňuje pohodlne nabíjať batériu cez USB kábel.

Pohodlné nabíjanie cez USB

Nepretržitá prevádzka

26650 nabíjateľná batéria

Všestranná aplikácia s množstvom inteligentných funkcií

Najnovšia aplikácia ZY Play pre smartfóny umožňuje prispôsobovať parametre pre želané snímky/videá, a mechanické ovládanie gimbalu, ďalej je možné nastaviť kompenzáciu expozície, ISO, vyváženie bielej, filtre atď. Čo sa týka funkcií akými sú tvorba časozberného videa, dlhá expozícia, panoramatické zábery atď, sú pripravené premeniť tvoj smartfón na skutočné filmovacie zariadenie.

Časozberné video

Dlhá expozícia

Viacero filtrov

Nový dvojpolohový držiak

Smooth 3 je vyrobený zo špičkového hliníkového materiálu a spracovaný precíznymi číslicovo riadenými strojmi. Jedinečný dvojpolohový držiak umožňuje jednoducho a rýchlo zmeniť polohu upevneného smartfónu – vertikálne alebo horizontálne a tým ho prispôsobiť potrebám používateľa.

Presné vyváženie pozostáva len z jedného kroku

Smooth 3 má dizajn výsuvnej rukoväte s detailnou stupnicou, slúžiacou k presnému prispôsobeniu a jednoduchému vyváženiu.

Vysoká vojensko-priemyselná kvalita

Smooth 3 sa vyznačuje mimoriadnou jemnosťou a odolnosťou vďaka hliníkovému materiálu, z ktorého je vyrobený a ktorý sa používa takisto v letectve a jeho opracovaniu číslicovo riadenými technológiami.

Univerzálny závit podporí kreativitu

K Smooth 3 je možné pripevniť širokú škálu fotografického príslušenstva, a to vďaka univerzálnemu ¼“ závitu na jeho spodnej strane. Nie je problém pripevniť statív, predlžujúcu tyč, prísavku, ktoré uľahčia tvorbu stabilných snímkov alebo časozberných videí, zatiaľ čo ty budeš mať voľne ruky.

Priama aktualizácia cez aplikáciu

Prostredníctvom aplikácie ZY Play je možné firmvér Smooth 3 kedykoľvek cez Bluetooth pohodlne aktualizovať a zabezpečiť mu najefektívnejší výkon.

 

Obsah balenia
 
Množstvo
Gimbal
1
Micro USB kábel
1
Manuál
1
Taška
1

 

Súvisiace produkty

Zhiyun - Evolution
Na akčné kamery
Zhiyun - Evolution
219,00 €
Zhiyun Crane-M
Na kamery od 125g do 650g
Zhiyun Crane-M
459,00 €
Zhiyun - Rider-M
Na akčné kamery
Zhiyun - Rider-M
269,00 €

Podobné produkty

DJI Osmo - Set bez kamery
s batériou s vyššou kapacitou
DJI Osmo - Set bez kamery
299,00 €
prosím kontaktujte predajcu
DJI Osmo+
Ušetrite 80 €
DJI Osmo+
649,00 €569,00 €
prosím kontaktujte predajcu
RONIN - NABÍJAČKA BATÉRIÍ
70,00 €
prosím kontaktujte predajcu
Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.