skyfall
Zhiyun - Univerzálny objektív na telefón

Zhiyun - Univerzálny objektív na telefón

15mm
Dostupnosť: Viac ako 10 ks

Nákup na splátky - Kalkulačka
Mesačná splátka: 0,12 €
18,56 €
Zľava: -75%
4,64 €

Zhiyun Cloud je super širokouhlý objektív na zachytenie ovela širšieho zorného poľa, navrhnutý pre mobilné zariadenia. Vďaka vynikajúcemu optickému výkonu dosahuje až 99,3% priepustnosti svetla, a spraví z vašej kamery na mobile 115° super širokouhlý fotoaparát, ktorý vám umožní prežiť neočakávané zážitky pri scénickom fotografovaní.


Vlastnosti:

  • Super širokouhlý pohľad: Telefón dokáže zachytiť pred sebou približne 60% zorného poľa. So širokouhlým objektívom namontovaným na vašom objektíve mobilného telefónu môžete mať 115° super širokouhlý záber. Jeho výkonnosť je lepšia ako výkon bežných objektívov na trhu.
  • Špeciálny objektív prináša vysokokvalitné zobrazovanie: viac ako 99,3% priepustnosť svetla, znižuje odraz svetla zo 4.2 na 0,5% alebo menej. Vynikajúci optický výkon zaistuje zachovanie vernosti farieb a hrany s vysokým rozlíšením.
  • Ponecháva obraz bez skreslenia: Hrany záberov, ktoré sa nasnímajú pomocou obyčajného širokouhlého objektívu, sa výrazne odchyľujú od obzoru. So širokouhlým objektívom bez skreslenia to nebude mať vplyv na zobrazovanie fotografií pri rozširovaní zorného poľa 
  • Cloud objektív sa dokáže okrem vášho smarfónu prichytiť na mnoho tabletov. Fotografie získané použitím Cloud objektívu budú mať lepší obrazový efekt. Svorka objektívu má ľahko použiteľný dizajn, ktorý dokáže pohodlne prepínať medzi prednou a zadnou kamerou. 
  • Môže sa použiť so smarfónom a gimbalom pre úžasné videá. Jeho vynikajúce zorné pole dokáže poskytnúť viac rôznych scén v porovnaní s nahrávaním na mobil.


Špecifikácie:
Značka: Zhiyun
Model: Cloud Lens
Priepustnosť: Viac ako 99.3%
Štruktúra šošovky: 3 sady, 3 kusy
Hmotnosť: 16g / 0.6oz
Veľkosť balenia: 9.7 * 7 * 3cm / 3.8 * 2.8 * 1.2in
Hmotnosť balenia: 44g / 1.5oz

Balenie obsahuje:
1 x Objektív
1 x Svorka
1 x Krytka objektívu
1 x Obal na objektív
1 x Používateľská príručka

Súvisiace produkty

ZHIYUN - OVLÁDACÍ KÁBEL
24,00 €6,00 €
ZHIYUN Crane - podpora objektívu
6,00 €4,00 €
Zhiyun palcový ovládač
pre Zhiyun Rider-M & Crane & Crane-M & Smooth-2 & Smooth-3 & Smooth-Q
Zhiyun palcový ovládač
39,00 €9,75 €

Podobné produkty

Newsletter

Prihláste sa pre pravidelný odber noviniek a informácií.